بعضی وقتها حوصله هيچ چيز رو نداری ....
فقط دوست داری به نقطه نامعلوم خيره بشی .
تو اين نقطه نامعلوم دنبال خيلی چيزا می گردی و دوست داری فقط به چيزی فکر کنی که دوسش داری و اونقدر به اون چيز فکر می کنی تا به بن بست نا اميدی برسی .
اون موقع ست که ما طبق باورهای خيالی خودمون از اون حال و هوا بيرون مي يايم و چند قطره اشک گرم رو گونه مون سرازير می کنيم .
و چقدر تلخه که ما از چیزی ناامید بشیم که حتی یه قدم بخاطرش برنداشتیم .
ما دنبال چیزی نیستیم...
فقط دوست داریم چیزهائی رو که میخوایم بدون هیچ تلاشی به دستشون بیاریم . اما باید اینو بدونیم که واسه بدست آوردن یه چیز ما باید خیلی چیزا رو فدا کنیم . حتی با ارزش ترین اونها رو ....
و این فقط به این خاطره که ما از بدست آوردن اون چیز تو زندگی احساس شادی کنیم تا حدی که بفهمیم ما هم حق زندگی کردن داریم و میتونیم پیروز باشیم . فقط کافیه یه کم همت کنیم .


/ 3 نظر / 8 بازدید
فرناز

طالع اگر مدد دهد دامنش آورم به کف... سلام. معين جان به نطر من فکر کردن راجع به رؤيائی که دوستش داريم انگيزه ميده نه اينکه در نهايت به وادی نااميدی برسونتمون. اما با اين نکته که برای به دست آوردن رؤيا حتی ممکنه بهترين چيزها رو فدا کنيم مؤافقم اينجوری حلاوتش به مراتب بيشتر خواهد بود. ممنون از اينهمه لطف و مهربانيت....چه بی مهرند چشم های من که وصله نمی کنند نگاهشان را به دامان چشم های تو!!! سبز باشی.

پريا

سلام چه جالب ..منم بی حوصله ام .. از دور و وريا و خودم خسته شدم .. اما معين .. می دونم که بايد چند وقت ديگه بگم .. آقای دکتر يه وقت بدين سلام کن بهتون ....

فرناز

سلام. پس فال آخر هفته چی شد؟؟؟ منتظريم... سبز باشی.